Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Nakliyesi yapılacak eşyaların zarara uğramaması için dikkatli paketlenmeli ve depolanmalıdır.Nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz ama paketleme işlemi düzgün yapılmadığı zaman bir takım sorunlar oluşmaktadır. Minimum sürede ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırmak için gereken maksimum gayreti göstermekteyiz ve bu aşamada ambaljlama ve paketleme hizmetimiz ilede bu süreci bütünleştiriyoruz.

Evden eve nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanmasıdır. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları ve sık aralıklarla değiştirilen battaniyeler kullanılmaktadır.

Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve demonte-monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel fıçılara konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.

Bugüne kadar karşılaştığımız en büyük sorunlardan birisi müşterilerimizin paketlemeyi yanlış yapması ya da Etiketleme yapmamalarıdır.Kırılacak eşyaların üzerine mutlaka etiketleme yapılmalıdır.Ağır eşyaları büyük kutulara koymak taşınma istifleme aşamasında büyük kolaylık sağlamakta hem de güvenli taşınmayı sağlamaktadır.

Paketleme hizmeti profesyonel bir şekilde yapıldığı zaman eşyaların zarar görmeden taşınması gerçekleşir..