Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Sivas Taşımacılık evden eve nakliyat 1994 yılından beri Sivas merkezli olmak üzere bir çok ilimiz de eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların müşterilerine güven vereceği en önemli hizmetlerin başında yer almaktadır. Eşya depolama eşyanın ambalajlanmasından, taşınmasına  ve depo da kalacağı mevcut süre boyunca önem arz eden bir süreçtir. Ev eşyanızı , ofis eşyanızı, şirkette biriken evraklarınızı, atamayıp fakat yer kapladığını düşündünüz ve saklamak istediğiniz eşyalarınızı sigortalı ve sözleşmeli olarak depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. profesyonel ekiplerimiz tarafında eşyanızın için kraft kağıt, patpat, köpüklü streç ve koliler kullanılarak paketlenmesi yapılıp ve size en yakın depomuza eşyanızın sevkiyattı gerçekleştirilir. Depolarımız böcek ve haşereler karşı düzenli bir şekilde dezenfekte edilmekte olup, 7/24 kamera gözetiminde ve güvenlik görevlilerimiz tarafından korunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetimiz Için Müşteri Temsilcimizi Arayarak Bilgi Edinebilir Ve Fiyat Talebinde Bulunabilirsiniz.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Ev, ofis, iş yeri vb eşyalarınız için önceden ekspertiz gönderiyoruz. ve eşyanızın durumuna göre ambalaj malzemelerini belirliyoruz.Bu da eşyanızın çizilmesini ve kırılmasını önlemek için çok önemli ve daha sonra tüm mobilyalarınız, elektronik ve kırılacak eşyalarınız belirlenen ambalaj malzemeleriyle  belirlediğiniz süre doğrultusun da depolarımız da muhafaza edilmekte olup ve istediğiniz tarihte de adresinize kurulur ve yerleşik bir şekilde teslimatını yapıyoruz. ve bu zaman zarfın da yapılan tüm işlemler sigortalı bir şekilde yapılmaktadır.

Depolar Sigortalımıdır?

Kesinlikle depolarımıza nakledilen tüm eşyalar taşınma esnasında eşya nakil sigortası ve depolarımızda belirtilen süre doğrultusunda da depo sigortası olarak ayrı ayrı sigorta yapılmaktadır. Depolarımız da bulunan eşyaların değerine göre sigorta yapılmaktadır. Yangın, hırsızlık, doğal afetler vb olarakta eşya sigortası yapılmaktadır. depolarımızda bulunan eşyaların sigortası sözleşmelerimizde de belirtilmiş ve şirket garantisiyle de müşterilerimize taktim edilmektedir.

Eşyalar Depoya Nasıl Tanışır?

Eşyalar evden eve nakliyatta uygun tasarlanmış kapalı kasa araçlarla depolarımıza nakledilmektedir. Eşyanın alınacağı ilk adreste tüm eşyalar depo şartlarına uygun şekilde ambalajlanır ve profesyonel  ekiplerce araca  nakli gerçekleştirilmekte olup ve müşterilerimizin isteği doğrultusun da bölge depolarımıza muhafazası yapılmaktadır.  +1 depolarımızda eşyanın m2’sine göre  3, 5, 7, ve 11 m2 bölümlerle ayrılmış veya eşyanın m2’sine uygun bölümler de depolarımızda muhafazası yapılmaktadır.

Eşya Taşınırken Sigorta Yapılır Mı?

Evden eve nakliyatta eşya taşımacılığı için önem arz eden konulardan biri de eşyanın nakli esnasın da eşyanın kırılması yada çizilmesi durumlarına karşın eşya sigortasının yapılmasıdır. Bu da eşyanın nakli veya depolarımız da kalan mevcut süre boyunca hasarına karşı firmamızı ve müşterilerimizi güvence altına almaktadır. Asansörlü taşımacılığı yapılamadığı noktalarda insan gücüne sıkça gerek duyulduğu ev, ofis, büro, taşımacılığın da her eşya için eşya sigortası firmamız tarafından zorunlu olarak yapılmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle ve uzman kadrolarımızla eşya taşımacılığında her zaman kalite ve güvenle hizmet vermekteyiz.

Eşya Taşınırken Nelere Dikkat Edilir?

Evden eve nakliyatta eşya taşıma, eşyanın kırılması yada çizilmesine karşın öncelikle eşyanın patpat(naylon) denilen ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi yapılmaktadır. mobilya, elektronik ve kırılacak eşyalar için profesyonel ekiplerimizce taşımaya uygun şekilde paketlenmesi ardında evden eve nakliyat için özel tasarlanmış araçlarımıza nakli yapılarak ve araç için de eşyanın zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi sonrası taşınma noktasına sevki yapılır. Eşya taşıma süreci olarak adlandırdığımız bu süreç profesyonel ekiplerimizce planlı ve koordineli olarak gerçekleştirilerek ve merkezimiz tarafından bilgilendirilerek yapılmaktadır